Tapahtumamyynnin myyntipisteestämme löydät poimintoja Onnelan Tarjouskirjakaupan käyttämättömistä kirjoista ja Antikvariaatti Salpakirjan runsaista valikoimista. Myyntivalikoimissamme painotamme tapahtuman luonteen ja aihepiirin mukaisia kirjoja. Mahdollisuuksien mukaan esillä on myös muiden alojen mielenkiintoisia kirjoja, lehtiä ja sarjakuvia.

Tervetuloa tutustumaan messutarjouksiin ja tekemään löytöjä! Varaamme oikeuden muutoksiin!

Turun Piha&Puutarha / Mökki&Meri 6.-8.4.2018

Helsingin Kevätmessut 12.-15.4.2018

Helsingin Lapsimessut 20.-22.4.2018

Lahden pihapiirimessut 27.-29.4.2018

Haminan kevätmessut 29.4.2018/p>

Bastioni Gunshow Haminan asemessut 26.5.2018

Riihimäen erämessut 7.-10.6.2018

Salpakirja 20-v synttärit Haminassa, juhlat Pampyölissä 14.-16.6.2018

Kotkan meripäivät 26.-29.7.2018

Hamina Tattoo 30.7.-4.8.2018

Haminan elomarkkinat 9.-11.8.2018

Hämeenlinnan elomessut 11.-12.8.2018

UIVA venenäyttely Lauttasaaressa 16.-19.8.2018

Klamilan silakkamarkkinat 30.9 2018 klo 10-15

Turun Kirjamessut 5.-7.10.2018

Turun Ruoka- ja Viinimessut 5.-7.10.2018

Haminan syysmarkkinat 11.-12.2018

Kotkan kalamarkkinat 20.-21.10.2018

Helsingin kirjamessut 25.-28.10.2018

Kymen suurmarkkinat Kotka 3.-4.11.2018

Veneexpo Turun messukeskuksessa 8.-11.11.2018

Pohjalaiset suurmarkkinat (halli), Seinäjoki 17.-18.11.2018

Joulumarkkinat Kuusankoskella (Sami Hyypiä areena) 2.12.2018 klo 9-17

Joulumarkkinat Hämeenlinnan Elenia Areenalla 8.-9.12.

Lahden joulumarkkinat, (halli) 15.-16.12

Vanhan holviston joulu Hamina Bastionissa 8.-9.12.